Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Şirket > 10 Yıllık Bloomden

10 Yıllık Bloomden

Bloomden Bioceramics Genel Müdürü Anthony Tang, teknoloji geliştirmeye ve ürün yükseltmeye büyük önem veriyor ve şirketin ürün geliştirmesine kişisel olarak katılıyor.

Şirket, protez için seramik malzemeler alanında 6 yıldan fazla bir süredir Ar-Ge teknolojisi biriktirmiştir ve birçok patente sahiptir. Bu projede bir porselen blok üzerinde 9 farklı toz malzeme kullanılarak, ürünü en estetik etki ile görünüm geçirgenliği ve renk değişimi açısından doğal dişe daha yakın hale getirmektedir. Aynı zamanda, dişlerin fiziksel ve kimyasal özellikleri aynı ürünlere göre daha yüksektir, bu da ürünlerin kapsamlı rekabet gücünü daha güçlü hale getirir.

Şirket, toz işleme, kuru basınç, izostatik basınç ve ön sinterleme işleminden protez porselen blok için eksiksiz bir ekipman setine sahiptir. Aynı zamanda arka bölümde oyma makinesi, öğütücü/yüksek sıcaklık sinterleme fırını ve protezin işlenmesi için gerekli diğer ekipmanlar gibi eksiksiz bir ekipman setine de sahiptir. Tespit ekipmanlarında üniversal mekanik test cihazı, sertlik test cihazı, yoğunluk test cihazı ve diğer fiziksel ve kimyasal test ekipmanlarına sahiptir ve şirketin ürünlerinin rekabet gücünü garanti altına almak için Ar-Ge ve üretim ile entegre eksiksiz bir ekipman setine sahiptir.


Daha fazla bilgi için irtibat:

anthony tang

Genel Müdür

Bloomden Biyoseramikleri

+86 176 5248 6857

Anthony Tang'a e-posta gönder


Biz bilen habarlaşyň


(86) 731-8421-2982

Çin Ofisi : Fl.7 Bldg 5, CEC Yazılımı ParkYuelu Dist, Changsha, HN
ABD Ofisi : 2030 Main Street,Suite 1300 Irvine California 92614 Amerika Birleşik Devletleri

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com