Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Şirket > Bloomden Hakkında

Bloomden Hakkında

Bloomden Bioceramics, kaliteyi artırmak ve ürün maliyetlerini azaltmak için yabancı müşterilerle işbirliği yaparak uluslararası diş laboratuvarları ve distribütörlerine yüksek kaliteli zirkonyum dioksit ürünleri sağlama konsepti ile 2012 yılında kuruldu.

Zirkonyum tozunun uluslararası sertifikasyon sisteminin standartlarını karşılayan zirkonya protez malzemelerine işlenmesinden 10 yılı aşkın bir süre sonra, dental zirkonya ürünlerimiz artık yabancı müşterilerle uzun vadeli teslimat, artan pazar payı ve ilgili üretim teknolojilerini sağlamak için yükseltilebilir. müşteri memnuniyeti, daha fazla yeni müşteri çekmeye, daha fazla yeni pazar geliştirmeye ve sürekli olarak yabancı müşterilerin müşteri ve kalite ihtiyaçlarını karşılaması için güçlü bir pazar ortamı yaratmaya çalışıyoruz.

Eksik istatistiklere göre, 2012'den beri en kaliteli zirkonya tozu ve yüksek kaliteli presleri kullanarak dünyanın dört bir yanındaki müşterilere yüzlerce ton zirkonya bloğu teslim ettik. Seramik mühendisi ekibinin desteğiyle Bloomden Bioceramics, sürekli olarak yüksek kaliteli zirkonya blokları üretebilmektedir. Zirkonya bloklarımız, ISO sertifikalı kalite sistemi kapsamında %100 dikkatle denetlenmektedir.

Bloomden Bioseramik, beyaz zirkonyum bloklar, önceden renklendirilmiş zirkonyum bloklar, çok katmanlı gradyan renkli zirkonyum vb. dahil olmak üzere diş restorasyonu için çeşitli zirkonyum dioksit blokları üretir ve işler. Ürünler yüksek mukavemet, yüksek geçirgenlik, yüksek simülasyon ve estetik özelliklere sahiptir. Ve CAD/CAM freze sistemi ile uyumlu hale getirebilir.

Şirket, protez işleme, kuru presleme, izostatik presleme ve ön sinterleme için eksiksiz bir ekipman setine sahiptir. Aynı zamanda, protezlerin işlenmesi için gravür makineleri, öğütücüler/yüksek sıcaklık sinterleme fırınları ve benzeri gibi eksiksiz bir ekipman setine de sahiptir. Test ekipmanı açısından Evrensel test makinesi, sertlik test cihazı, yoğunluk test cihazı vb. gibi fiziksel ve kimyasal test ekipmanlarına ve şirketin ürünlerinin rekabet gücünü garanti eden Ar-Ge ve üretim için eksiksiz bir ekipman setine sahiptir.

Şirketin genel müdürü 15 yılı aşkın süredir protez seramik alanında uzman bir kişidir. Aynı zamanda ürün inovasyonuna ve teknolojik inovasyona odaklanan bir patrondur. Metal dışı alandaki uzmanlar ve profesörler, şirkete teknik yön ve profesyonel rehberlik sağlamak için işbirliğine dayalı bir ilişkiye sahiptir. Aynı zamanda şirket, ürün teknolojisi Ar-Ge ve yaratma için garanti sağlamak için seramik alanında zengin Ar-Ge deneyimine sahip bir mühendis ekibi kurmuştur.


Sertifikalar

FDASFDA

               FDA SFDA'sıBiz bilen habarlaşyň


(86) 731-8421-2982

Çin Ofisi : Fl.7 Bldg 5, CEC Yazılımı ParkYuelu Dist, Changsha, HN
ABD Ofisi : 2030 Main Street,Suite 1300 Irvine California 92614 Amerika Birleşik Devletleri

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com