Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Şirket > Bloomden Felsefesi

Bloomden Felsefesi

2012'den beri sektördeki en iyi dental zirkonya bloklarını ve desteğini sağlamaya kendimizi adadık. Çok katmanlı zirkonya teknolojisindeki gelişmeleri benimsiyoruz ve müşterilerimiz milyonlarca diş laboratuvarı vakası ve klinik vakası tasarlamak ve üretmek için birçok çok katmanlı zirkonya bloğu kullanıyor. Çin'den deneyimli ve bilgili satış ve teknik destek ekiplerine sahip zirkonya blok ihracatçısı.

Adanmışlık duygumuz, distribütörlerden son klinik kullanıcılarına ve ötesine kadar tüm ilişkilerimizde belirgindir. Dünya çapındaki dağıtım kanallarımızla uzun vadeli ilişkiler geliştirmeye ve beslemeye olan bağlılığımız, müşterilerimizin her zaman ilk satıştan çok sonra en deneyimli satış ve destek uzmanlarına sahip olmalarını sağlar.

Teknolojiler geliştikçe ve müşteri ihtiyaçları daha karmaşık hale geldikçe, dental zirkonya restorasyon endüstrisinde sürekli teknik araştırma ve geliştirmenin önemini anlıyoruz.Bu düzeyde bir taahhüt ve hizmeti nasıl sağlayabiliriz? Son derece özverili ve yetenekli çalışanlardan oluşan bir ekibimiz olmasaydı, Bloomden bir şirket olarak bu sektörde lider olamazdı. Çin'den dental zirkonya ihracatçısında son 3'te ilk XNUMX'te yer aldık.İki yıl ve önümüzdeki yıl sıralamada yukarı. Çalışanlarımıza adil ve saygılı davranırız, böylece onlar da müşterilerimize aynı şekilde davranırlar.

Bloomden Bioseramik olarak yaptığımız işi çok ciddiye alıyoruz. Ve yaptığımız şey, yarı saydamlık ve güç, dayanıklılık ve estetik dengesi hakkında biraz araştırma yapmak, teknik yönergeleri yönlendiren ve en iyi şekilde çalıştırmanız gereken zirkonya ürünlerini ve diğer CAD/CAM ekipmanlarını üreten mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz gibi teknolojide çığır açmaktır. Ekibimizin satıştan önce, satış sırasında ve satıştan sonra müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermesini sağlayan bir çalışma ortamı yaratırken aynı zamanda pazarınız için.


Biz bilen habarlaşyň


(86) 731-8421-2982

Çin Ofisi : Fl.7 Bldg 5, CEC Yazılımı ParkYuelu Dist, Changsha, HN
ABD Ofisi : 2030 Main Street,Suite 1300 Irvine California 92614 Amerika Birleşik Devletleri

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com