Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Habarlaşhmak üçin

Biz bilen habarlaşyň

Bir Zirkonya İşi Başlatın

Dental CAD/CAM zirkonya restorasyonu, yalnızca küçük bir yatırım gerektiren büyüyen bir endüstride bir iş kurmanın karlı bir yoludur.

Dental CAD/CAM zirkonya bloklarının kullanımı o kadar kolaydır ki, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz ve o kadar ekonomiktirler ki, genellikle kendilerini kısa sürede amorti ederler! İster bir mağaza ön işletmesi açmayı ister diş laboratuarında çalışmayı tercih edin, dental zirkonya restorasyonunu Dental CAD/CAM zirkonya restorasyon işine başlamak için karlı yeni bir yol bulacaksınız.

aaa

Bir iş kurmak için neye ihtiyacım var?
1,000 ABD Dolarının altında başlayan fiyatlarla, kısa sürede bir iş kurmaya başlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan diş zirkonya blokları, kendi tesisleriniz, eğer CAD/CAM ekipmanlarınız veya freze makinesi gibi aletlere sahipseniz veya hatta bir diş laboratuvarı ile başlıyorsanız.
Kârlı mı?
Bloomden Bioceramics'in dental zirkonya bloklarına veya diğer CAD/CAM ürünlerine ne zaman değer katarsanız, kârınız fırlayabilir. Dental zirkonya blokları veya diğer CAD/CAM ürünleri için ödeme yapan müşterilerimiz var! 1,000$ ile yaklaşık 50,000$ arasında değişen zirkonya blokları ve her bloktan aynı şaşırtıcı diş kronları veya köprü kalitesi ile, dünyanın her yerindeki insanların neden dental zirkonya bloklarının veya diğer CAD/ CAM ürünleri.
Zirkonya blokları ile hangi malzemeleri kullanabilirim?
Dental CAD/CAM zirkonya blok işine başlamanın en güzel yanı, Bloomden Bioceramics dental zirkonya bloklarının çok yönlü olmasıdır. Tek bir freze makinesiyle diş kronlarını, köprüleri, inleyleri, onleyleri, kopingleri veya implantları ve çok daha fazlasını frezeleyebilirsiniz. Sadece hayal gücünüzle sınırlısınız!
Daha fazlasını nasıl öğrenebilirim?
Çeşitli sistem, boyutlara göre Bloomden zirkonya blokları ile kısa tanıtımımızı almak için formu doldurun.

Biz bilen habarlaşyň


(86) 731-8421-2982

Çin Ofisi : Fl.7 Bldg 5, CEC Yazılımı ParkYuelu Dist, Changsha, HN
ABD Ofisi : 2030 Main Street,Suite 1300 Irvine California 92614 Amerika Birleşik Devletleri

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com

TOUCH GET